Jste zde: unipetrol.cz > CZ  >  Kariéra  >  Volné pracovní pozice
velikost písmen:AAA

Operátor v zácviku pro chemický provoz

UNIPETROL RPA, s.r.o. hledá do svého týmu spolehlivé, samostatné, iniciativní a motivované osobnosti na uvedené pracovní místo.

Požadujeme:

• Min. SOU - chemické, elektrotechnické, zaměřené na životní prostředí, strojní a další technické obory
(maturita vítána)
• Základní znalosti MS Word, MS Excel
• Odpovědný přístup
• Rozhodnost, samostatnost
• Schopnost práce ve výškách
• Není nutná praxe z výroby

Náplň práce:

• Obsluha určeného provozního zařízení
• Kontrola výrobního a strojního zařízení
• Spolupráce s navazujícími provozy a údržbou

Nabízíme:

• Zázemí stabilní společnosti
• Hlavní pracovní poměr
• Zaškolení v tréninkovém centru
• Odpovídající mzdu včetně odměn a možnost profesního růstu
• Poukázky flexi pass v hodnotě 4.000,- Kč/rok
• Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
• Dovolenou nad rámec zákoníku práce
• Dotované stravování
• Práci ve směnném provozu - po zaškolení

Místo výkonu práce: Litvínov - Záluží
Termín nástupu: květen 2017

Zájemci mohou zasílat svůj strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka odpovědět.

Uchazeče, kteří splňují uvedené požadavky, budeme kontaktovat s termínem konání výběrového řízení.

Rádi Vás přivítáme ve svých řadách.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Litvínov

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Ondřej Černohorský